Dnes je den, na kterým jsme čekaly!!Itálii je premiéra nového sbrusu senzačního Filmu winx club 3D madica avventura.

Wow!!§ Já to mu nemohu uvěřit!!! Winx club!!!

6. září 2010 v 14:36 | Bloominka |  winx club

Je to oficiální: Nickelodeon je nová americká licence z Winx Club! Oni nyní vlastní práva k sérii, stejně jako dva filmy a zboží. Kromě toho budou co-rozvojových a co-produkovat next-překvapení!-Dvě sezóny! Nevěděl jsem, že Rainbow si myslel, že daleko dopředu!

A co stávající sezony? Z článku o Nick a více:

... Nickelodeon představí sérii na síti v roce 2011 do vysílání čtyři hodiny-dlouho animovaný speciály založené na období jednoho roku do dvou, stejně jako epizody od období tři a čtyři.

Sezóna pět budou následovat v roce 2012.

Takže uvidíme období čtyři v Americe, ale kterou verzi? Začneme dostat "RAI angličtina" dub, nebo něco nového? Domnívám se, že by mohli re-dabovat celé řady jako Funimation udělal s jedním po nástupu 4Kids 'licence. Ale jsem zvědavý na jejich mezinárodních práv-Nickelodeon bude vlastnit "pay-TV" (kabel), práva v Austrálii, který předtím dostal dub 4Kids, ale již vysílal Cinelume verzi sezóny čtyři. Bude to znamenat, že dostanete dvě verze Winx Club od teď?

Já jsem nejvíce nadšený slyšet o zboží. Chtěl jsem, aby mi ruce na Enchantix nebo Believix panenku. Možná, že s touto novou dohodu, budeme moci koupit zde. Také jsem zvědavý, jestli to znamená, některé dříve nevydané druhů zboží, jako jsou CD a časopisů, bude konečně pojď sem.

To je obrovská a skvělá zpráva pro nás americký fanoušky! Teď už jen potřebují dostat kabelem.

(Vypadá to, že Winx-Víly, Michael je Winx Club a Winx-Bakugan-Pokemon beat mě punč. Určitě navštivte také.)
Poslech
Fonetický přepis


Přezatý Texty jako hromy jsou ze zahraničních blogů....


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama