Dnes je den, na kterým jsme čekaly!!Itálii je premiéra nového sbrusu senzačního Filmu winx club 3D madica avventura.

Nickelodeon koupila "Winx Club", budou spolupracovat-produkovat Roční období 5 a 6

6. září 2010 v 14:27 | Bloominka |  winx club
Nickelodeon koupila "Winx Club", budou spolupracovat-produkovat Roční období 5 a 6

Nickelodeon a Rainbow SpA oznámily globální partnerství pro Winx Club animovaný seriál
Nick a Rainbow SpA, aby Co-Vypracovat a Co-Vytvořit ročních pět a šest Winx Club
NEW YORK, 2 září / PRNewswire / - Nickelodeon získala Winx Club TV práva pro USA a pay-TV práv, pro Latinskou Ameriku, Kanadu, Spojené království, Austrálie, Nového Zélandu a Beneluxu. Winx Club nabízí dobrodružství šesti kouzelných víl, které jsou velmi oblíbené u mladých dívek po celém světě. Nové partnerství dává Nickelodeon, číslo-jeden globální značkou pro děti, přístup ke stávajícím Winx Club seriálu TV a dvou divadelních filmů. Dohoda zahrnuje také co-vývoj a co-výroba období pěti až šesti řad.
"Je to velmi vzrušující pro nás partnerství s Iginio Straffi a Rainbow, kteří mají takový obrovský úspěch s tímto majetkem v mezinárodním měřítku," řekl Cyma Zarghami, předseda Nickelodeon / MTVN děti a rodině. "Winx Club série je velký hit s mladými dívkami a myslíme si, že je velkou příležitostí pro něj v tuzemsku za majetek, který nám umožňuje vyplnit mezeru pro dívky v šesti-až k-osm-rok-starý rozsahu."
"Jsme velmi hrdí na začátek této spolupráci s nejprestižnější síť na světě," prohlásil Iginio Straffi, zakladatel a prezident Rainbow SpA "Je to nová výzva pro naše víly, který jsem si jistý, najde místo v srdce amerických a britských dětí. "
"Jsme přesvědčeni, že Nickelodeon globální značka síla a rozsah v kombinaci se silnou základnu duhy spotřebního zboží bude dokonale pozici, abychom na Winx Club na další úroveň pro diváky a partnery ve více trzích po celém světě," řekl Bob Bakish, prezident MTV Networks International.
Nickelodeon bude partner s Rainbow, aby co-vyvinout a co-produkovat sezóny pět a šest Winx Club. Roční období pěti a šesti bude sestávat z 26 epizod každý a zahájí na Nickelodeon vnitrostátní a mezinárodní úrovni (s výjimkou Itálie), v roce 2012. Před zahájením nové sezóny z Winx Clubu, bude Nickelodeon zavést série na síti v roce 2011 do vysílání čtyři hodiny-dlouho animovaný speciály založené na období jednoho roku do dvou, stejně jako epizody od období tři a čtyři.
Winx Club je animovaný akce a fantasy série stanovené v mystickém rozměru Magix, kde tři školy vzdělávat moderní víly, čarodějnice a nadpřirozených bojovníků ze všech koutů vesmíru. Bloom, mladá víla z oblasti vzdělávání ze Země, a pět jejích spolužáků tvoří Winx Club v boji proti jejich nepřátelům oblouku. Winx klub poprvé debutoval v Itálii před šesti lety a rychle se stal hitem, který vyvolal mezinárodní série hraček, knih, oblečení a DVD, stejně jako rys CG film.
Kromě řady, Nickelodeon získala všechny merchandising práva k Winx Club v USA, Latinské Americe, Kanadě, Velké Británii, Austrálii, Nový Zéland a země Beneluxu.
O Nickelodeon
Nickelodeon, nyní v jeho 31. ročník, je číslo-jeden zábavní značka pro děti. Je postaven různorodé, globální obchodní tím, že děti ve všem první, že ano. Společnosti zahrnuje televizní programy a produkce ve Spojených státech a na celém světě, plus spotřebního zboží, on-line, rekreace, knihy a celovečerních filmů. Nickelodeon je americký televizní síť je vidět ve více než 100 milionů domácností, a bylo číslo-one-hodnocené základní kabelové sítě po dobu 16 po sobě jdoucích let. Pro více informací nebo umělecká díla, navštivte http://www.nickpress.com. Nickelodeon a všechny související názvy, znaky a loga jsou ochranné známky společnosti Viacom Inc (NYSE: VIA, VIA.B).
O Rainbow S.p.A.
Společnost byla založena v roce 1995, Rainbow SpA je obsah společnost, která vyvíjí animované a multimediální vlastnosti. Dnes je to jedna z největších a nejvíce mezinárodně uznávaných animačních studií na světě. Je to jediná produkční společnost v Itálii schopna dokončit všechny etapy animace interně, včetně 3D animace. V současné době má 200 zaměstnanců na plný úvazek, stejně jako síť nezávislých animace a profesionálové, kteří pracují s firmou pravidelně. Společnosti v rámci skupiny Rainbow hospodářství patří: Rainbow Distribuce BV v Nizozemsku a Španělsku Rainbow (místní úřady, které spravují TV a udělování licencí zájmů ve spojení s ústředím v Loreto), Rainbow CGI v Římě (filmová produkce, speciální efekty a 3D animace ), Rainbow zábava v Římě (beletrii a živé akce); Rainbow Media v Singapuru (videoher, internetu a on-line hry); Tridimensional v Loreto (nakladatelství a DVD prodávají ve stáncích), a vtipný Hračky v Amsterdamu a Hong Kong ( výroby hraček).
Rainbow SpA vytváří a distribuuje původní vlastnosti Winx Club, Huntik, PopPixie, Monster Alergie, Tommy & Oscar, a Maya Fox. Pro více informací navštivte www.rbw.it
SOURCE Nickelodeon


Wow!!! Tak přece bude winx club 5 a 6!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mirka mirka | E-mail | Web | 22. března 2012 v 18:02 | Reagovat

milujem winx hlavne bloom no na nickelodeonu je winx lepsi ako na barandov        .sice mate radi bloom ale ja najviac:-p

2 mirka mirka | E-mail | Web | 22. března 2012 v 18:03 | Reagovat

:-)  :-(  ;-)  :-D  8-O  8-)  :-?  :-x  :-P  :-|  :-!  ???  :D  [:tired:]  O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama